Aaron Shust yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kūrėjas ir atlikėjas.

Baigė muzikos teorijos studijas. Aaron yra vokalistas, taip pat grojantis gitara ir pianinu.
2007 m. GMA Dove apdovanojimuose pelnė metų debiuto, dainų autoriaus ir metų dainos titulus.
2000 m. pradėjęs tarnauti kaip šlovinimo lyderis, šią tarnystę ir toliau tęsia savo vietinėje bažnyčioje.
Aaron Shust su žmona Sarah gyvena Pensilvanijoje ir augina tris sūnus.

All Sons and Daugthers duetą sudaro Leslie Anne Jordan - vokalistė grojanti gitara ir David Alan Leonard - vokalistas grojatis pianinu.

Šie amerikiečiai yra iš Franklino, Tenesio valstijoje. Jiedu tarnauja kaip šlovintojai savo miesto bažnyčioje.
Jų muzika - krikščioniškos dainos, atliekamos akustiniu ir folk stiliais.
2018 m. All Sons and Daughters paskelbė, kad baigia savo grupės muzikinę veiklą.

Bethel Music - šlovinimo muzikos kolektyvas iš Redingo miesto, Kalifornijos.

2001 m. pradėję šlovinimo tarnystę Bethel bažnyčioje savame mieste, dabar Bethel Music išaugo ne tik į didelio populiarumo susilaukusią grupę, bet ir į platesnį reiškinį - tai ir įrašų leidybos kompanija, ir šlovinimo lyderius rengianti bei palaikanti komanda, ir bendruomenė.
Bethel Music vienija per penkiolika muzikantų, kūrėjų, šlovinimo lyderių, kurių skaičius kinta ir nebeapsiriboja vien tik Redingo miestu, bet į kolektyvą prisijungia ir iš kitų Amerikos vietovių.

Šiuolaikinės kirikščioniškos muzikos, roko grupė Big Daddy Weave savo veiklą pradėjo 2002 m. Mobilio mieste, Alabamoje.

Grupės lyderis Mike Weaver dainuoja ir groja gitara, jo brolis Jay Weaver taip pat prisideda savo vokalu ir groja bosine gitara.
Kiti grupės nariai: Jeremy Redmon (gitara, pritariantysis vokalas), Joe Shirk (klavišiniai instrumentai, saksofonas), Brian Beihl (būgnai).
Grupės koncertiniuose turuose gausu maldos, liudijumų, skelbiančių apie Dievo veikimą.

Bill Miller (g. 1955) - dainininkas, gitaristas ir indėniškos fleitos meistras bei tapytojas. Šis menininkas yra Šiaurės Amerikos indėnas užaugęs devynių vaikų šeimoje Indėnų rezervate Viskonsino valstijoje.

Gyvendamas rezervate, būdamas 12 m., Bill Miller pradėjo groti gitara, klausydavo tokių atlikėjų kaip B.B.King, Jimi Hendrix, The Beatles, The Rolling Stones, Bob Dylan ir kt. Visa ši muzika jam padarė didžiulę įtaką, kuri atsispindi ir Bill Miller kūryboje.
Būdamas 24 m. jis tapo krikščionimi ir nuo to laiko Amerikos čiabuvių kultūros ir krikščioniškos minties jungtis buvo jo kūrybos pagrindas.

Brian ir Jenn yra sutuoktinių pora iš Redingo miesto Kalifornijoje.

Savo aktyvią muzikinę veiklą jie kartu pradėjo dar 2001 m.
Būdami vieni iš Bethel Music įkūrėjų, jie yra prisidėje prie daugelio kitų atlikėjų albumų įrašų.
Brian ir Jenn Johnson rūpinasi bendruomenės gyvenimu bei vienybės stiprinimu tarp plataus rato šlovinimo lyderių.
Jiedu augina keturis vaikus, iš kurių vienas yra įsivaikintas.

Šią šiuolaikinės krikščioniškos muzikos, roko grupę iš Daytona Beach miesto Floridoje 1999 m. įkūrė jaunimo pastorius Mark Hall, kuris yra pagrindinis Casting Crowns vokalistas ir lyderis. Ši grupė per visus gyvavimo metus daug kartų buvo aukštai įvertinta, o vieni ryškiausių įvertinimų - pelnyti prestižiniai Grammy ir Dove apdovanojimai.

CeCe Winans, kurios tikrasis vardas Priscilla Marie Winans Love, kilusi iš Detroito miesto Mičigano valstijos, yra gospel dainininkė, kuri per savo stulbinamą karjerą yra pelniusi 12 Grammy apdovanojimų ir tapo daugiausia įrašų pardavusia gospel atlikėja.

Christopher Dwayne Tomlin - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjas, giesmių kūrėjas iš Teksaso.

Jis yra aktyvus šlovinimo lyderis, vienyjantis įvairius krikščioniškos muzikos atlikėjus.

Grammy ir Dove apdovanojimuose Chris Tomlin yra pelnęs metų vokalisto, metų atlikėjo, metų albumo titulus.
Jis neapsiriboja vien tik muzikine veikla, tačiau dalyvauja ir įvairiose labdaringose iniciatyvose.

Christafari yra krikščioniško regio (Gospel Reggae) atstovai ir šio žanro pionieriai tiek Jungtinėse Valstijose, tiek ir visame pasaulyje. Tačiau jie yra daugiau nei tik muzikantai, jie save vadina muzikiniais misijonieriais ("musicianaries").

Christafari 1989m. įkūrė Mark Mohr, kuris yra grupės lyderis, pagrindinis vokalistas, ir taip pat yra tapęs pastoriumi.
Užaugęs krikščioniškoje šeimoje, ankstyvoje paauglystėje Mark Mohr pradėjo rimtai maištauti - įniko į alkoholį, kuo toliau, tuo sunkesnius narkotikus, prastą įtaką darančias kompanijas. Būdamas 17 m. Mark Mohr patyrė Šventosios Dvasios prisilietimą ir paskatinimą kurti krikščioniško regio grupę.
Christafari taip pat dainuoja ir bosine gitara groja Mark'o žmona - Avion Blackman.

Cory Asbury yra šlovinimo lyderis, giesmių autorius ir pastorius, savo tarnystę pradėjęs gimtojoje Šiaurės Karolinoje, kuomet buvo dar 14 m.

2015 m. gegužę Cory prisijungė prie Bethel Music kolektyvo, ir būdamas jo nariu tarnystę tęsia Kalamazu mieste, Mičigano valstijoje.
Atlikėjas tapo plačiai žinomas, kuomet išleido savo hitu tapusį singlą "Reckless Love" 2017 m.

1998 m. Daniel DiSilva įkūrė krikščionišką funk stiliaus grupę Crispin.

Ji buvo sudaryta iš profesionalių muzikantų, nusprendusių savo muzika šlovinti Dievą.

2007 m. Crispin grojo Lietuvos jaunimo dienose Klaipėdoje.

David Wallace Crowder (g. 1971 m.) yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjas, autorius, multiinstrumentalistas kilęs iš Teksarkana miesto Teksase.

Nuo 1996 m. jis buvo grupės David Crowder Band lyderis, o 2012 m., grupei sustabdžius savo veiklą, atlikėjas pradėjo savo solinę karjerą sceniniu vardu Crowder.
Jo kūrinys "I Am" buvo pasiekęs trečiąją vietą Billboard topų lentelėse, o daina "Come As You Are" buvo nominuota Grammy apdovanojimuose geriausios šulaikinės krikščioniškos muzikos dainos/atlikimo kategorijoje.

Daniel DiSilva yra amerikiečių muzikantas, režisierius. Nuo jaunystės jis mokėsi groti, studijavo muziką ir gyveno profesionalaus muzikanto gyvenimą. Daniel yra ir vokalistas, ir groja gitara, pianinu, perkusija...

Jam teko groti su tokiomis žvaigždėmis kaip B.B.King, The Chieftains, James Taylor ir kitais.
1998 m. Daniel DiSilva įkūrė krikščionišką funk stiliaus grupę Crispin.
Crispin 2007 m. grojo Lietuvos jaunimo dienose Klaipėdoje.
Vienas žymiausių jo kaip režisieriaus darbų - dokumentinis filmas „Pirmasis Dievo gailestingumo paveikslas. Nežinomo šedevro negirdėta istorija“, kuris pasakoja apie Vilniuje esantį Dievo Gailestingumo paveikslą.

Danny Gokey yra dainininkas iš Milvokio miesto, Viskonsino valstijos.

Aštuntajame American Idol sezone Danny susilaukė didelės sėkmės ir nuo to laiko tapo itin populiarus.
"Noriu nešti žinią, kuri maitintų sielą, tačiau taip pat priverstų jus judėti bei maloniai mėgautis muzika. Visuomet turiu tokį tikslą, kai kuriu. Esu tikėjimo žmogus, todėl noriu nešti viltį kitiems", - sako Danny Gokey.

Darlene Joyce Zschech - giesmių autorė, šlovinimo lyderė iš Australijos, vadinama viena iš šlovinimo judėjimo pasitelkiant šiuolaikininę krikščionišką muziką pradininkių.

Darlene Zschech yra sekmininkų bažnyčios šlovinimo pastorė.
Ji dalyvavo Hillsong bažnyčios veikloje nuo pat jos įsikūrimo pradžios ir buvo grupės Hillsong Worship narė.
Grupė, kurios pavadinimas yra rašomas su klaustuku -  Deliriuos?, tai legendinis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kolektyvas iš Didžiosios Britanijos.
Delirious? su grupės lyderiu Martin Smith priešakyje savo veiklą pradėjo 1992 m., o paskutinį atsisveikinimo koncerą surengė 2009 m.
Per šį ilgą gyvavimo laikotarpį daug jų kūrinių tapo hitais ir plačiai paplito. Vieni žinomiausių:  "Rain Down", "Majesty", "Lord You Have My Heart", "Thank You for Saving Me", "Did You Feel the Mountains Tremble?", "What a Friend I've Found", "I Could Sing of Your Love Forever".

Elevation Worship - tai muzikantų, šlovinimo lyderių komanda atliekanti tarnystę savo bažnyčioje tokiu pačiu pavadinimu - Elevation Worship, kuri yra įsikūrusi Šarlotės mieste, Šiaurės Karolinoje, JAV.

Ši grupė, turinti keletą pagrindinių vokalistų, taip pat ir kitų, kurie įvairiai bendradarbiauja veikloje, vadovauja šlovinimui bažnyčios savaitgalio pamaldose bei koncertuoja visoje Amerikoje.

for KING & COUNTRY - tai brolių australų Joel ir Luke Smallbone duetas, kuriantis ir atliekantis krikščionišką pop muziką.

Jiedu muzikantų kasdienybėje pradėjo dalyvauti anksti, kuomet talkindavo savo seseriai, garsiai Australijos krikščioniškos muzikos atlikėjai Rebeccai St. James gastrolėse, o savo grupės veiklą pradėjo 2007 m. Austoville pavadinimu, kurį vėliau pakeitė į Joel & Luke, o 2011 m. pasivadino for KING & COUNTRY.
Gausi Smallbone šeima aktyviai veikia ir platesniuose vandenyse. 2016 m. išleido filmą "Priceless" akcentuojantį kovą prieš prekybą žmonėmis.  Filmo režisierius yra vyresnysis for KING & COUNTRY dueto narys Luke, o pagrindinį vaidmenį atlieka brolis Joel.

Hillary Scott yra country dainininkės Linda Davis ir muzikanto Lang Scott dukra.

Būdama keturiolikos metų Hillary nusprendė tapti country dainininke, kuomet padainavusi savo mamos kalėdiniame koncerte sulaukė daug palikymo ir padrąsinimo.
Ji su savo country muzikos grupe Lady Antebellum susilaukė milžiniškos sėkmės. Hillary Scott yra septyniskart Grammy laimėtoja.
2016 m. Hillary Scott su šeima - Hillary Scott & The Scott Familly išleido krikščioniškos minties albumą Love Remains.

Hillsong United yra šlovinimo grupė veikianti kaip didžiulės bažnyčios, pasklidusios visame pasaulyje - Hillsong Church dalis, ir kilo iš jaunimo tarnystės joje.

Hillsong United įsikūrė 1998 m. Australijoje.
Grupės lyderis Joel Houston yra Hillsong Church bažnyčios įkūrėjų Brian ir Bobbie Houston sūnus.
Hillsong United šlovina Viešpatį savo muzika savaitinėse bažnyčios pamaldose, o taip pat keliauja į koncertinius turus po visą pasaulį.

Hillsong Worship - legendinė grupė, išleidusi daugybę albumų ir padariusi didžiulę įtaką šiuolaikinei krikščioniškai muzikai.

Šio kolektyvo, kuris anksčiau vadinosi Hillsong Live, pradžia siejama su Hillsong Church bažnyčios įsikūrimu 1983 m. Sidnėjuje, Australijoje.
Albumai pradėti leisti nuo 1992 m.
Hillsong Worship atstovavo daug ryškių narių, o viena žymiausiu - legendinė atlikėja Darlene Zschech.

Hillsong Young & Free susikūrė 2012 m. Sidnėjuje, Australijoje.

Ši grupė kilo iš jaunimo tarnystės Hillsong Church bažnyčioje, kuri veikia visame pasaulyje ir kurios leidžiama muzika jau daug metų daro didžiulę įtaką visai šiuolaikinei krikščioniškai muzikai.
Hillsong Young & Free kūryboje vyrauja jaunimo tarpe populiarių stilių deriniai, tarp jų - dubstep ir elektroninė muzika.

Jason Gray, kurio tikrasis vardas yra Jason Jeffrey Gay, yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kūrėjas, atlikėjas ir muzikantas iš JAV.

Jis  bendradarbiavo ir grojo kartu su daugeliu ryškių šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjų, tokių kaip Michael W. Smith, Jeremy Camp, Matthew West, Big Daddy Weave, The Afters ir kitais.
Jason Gray turi kalbos sutrikimą - jis mikčioja, tačiau per tai atlikėjas liudija apie stiprybę pasireiškiančią silpnumuose.

Jeremy Camp yra JAV dainininkas, dainų kūrėjas iš Lafayette miesto Indianos valstijoje.

Jo tėvas, kuris buvo pastorius, vaikystėje išmokė sūnų groti gitara. Baigęs vidurinę mokyklą Jeremy studijavo teologiją.
Šis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grandas, 2002 m. debiutavęs su albumu "Stay", per savo ilgą ir aktyvią muzikanto karjerą pelnė arba buvo nominuotas daugybėje pripažintų apdovanojimų, tokių kaip Dove, Grammy, American Music, jo muzika pirmavo radijo topų lentelėse, o albumai buvo perkami didžiuliais tiražais.

Krikščioniškos muzikos grupė Jesus Culture vienyja šešis pagrindinius jos narius - šlovinimo lyderius: Derek Johnson, Chris McClarney, Chris Quilala, sutuoktinius Bryan & Katie Torwalt, Kim Walker-Smith. Kiekvienas iš jų taip pat turi ir muzikines solo karjeras.

Ši grupė yra platesnio bažnytinio judėjimo, siekiančio krikščionių atsinaujinimo, dalis. Jesus Culture - tai ir bažnyčia Sakramento mieste Kalifornijoje, ir įrašų leidybos kompanija, ir konferencijas rengianti organizacija.
Šis judėjimas kilo iš kito ryškaus šiuolaikinės krikščioniškos muzikos reiškinio - Bethel Music.

Amerikietis John Michael Talbot yra legendinis dainininkas, kompozitorius, gitaristas šiuolaikinės krikščioniškos muzikos padangėje.

Šis švelnaus skambesio tenoras ir klasikinės gitaros virtuozas jau yra išleides per 50 savos kūrybos muzikos albumų.
John Michael, dar vadinamas Viešpaties trubadūru, yra katalikas įkūręs vienuolinę bendruomenę.

Jon Guerra yra dainininkas, dainų kūrėjas iš Čikagos, Ilinojaus valstijos, JAV.
Anksčiau bendradarbiavęs su šlovinimo muzikos kolektyvu Vertical Worship, Jon nusprendė pradėti savo soloinę karjerą.
2015 m. debiutavo su albumu "Little Songs", kuris Billboard krikščioniškų albumų lentelėje jam pelnė 35-ąją vietą.
Jon Guerra taip pat groja duete Praytell kartu su savo žmona Valerie.
Jordan Feliz - folk-rock, soul, christian pop atlikėjas.
2006 m. jis pradėjo muzikinę karjera su grupe A Current Affair, o 2015 m. pradėjo solinę karjerą išleisdamas albumą Beloved.
Kūrinys The River, kuris yra įtrauktas į antrąjį solinį jo albumą tokiu pačiu pavadinimu, susilaukė didelės sėkmės Billboard topų lentelėse. Christian Airplay kategorijoje pasiekė 1-ąją vietą.
Josh Michael Garrels - muzikantas, dainų autorius ir atlikėjas iš Munice miesto, Indianos valstijos, JAV, kuriantis muziką apimančią stilius nuo indie-folk iki hip-hop ir kupiną krikščioniškos mintis tekstų. 
Muzikinės karjeros pradžioje 2002 m. išleido kelis namuose įrašytus, savo paties prodiusuotus albumus, vėliau įkūrė įrašų leidybos kompaniją Small Records.
Žurnalas Christianity Today 2011 m. Josh Garrels albumą "Love & War & Sea In Between" įvardino savo metų albumu.
Josh Garrels taip pat užsiima labdaringa veikla.

Kari Brooke Jobe - amerikietė dainininkė, dainų kūrėja, atliekanti šiuolaikinę krikščionišką muziką.
Nuo 2003 m. pradėjusi savo muzikinę karjerą Kari jau pelnė vieną Grammy apdovanojimų nominacija, taip pat laimėjo keturis Dove apdovanojimus bei buvo nominuota dar penkiose šių apdovanojimų nominacijose.
Po studijų Kari Jobe atliko tarnystę plačiai žinomoje organizacijoje, muzikinėje šlovinimo grupėje - Gateway Worship.
Kirk Franklin - neelinė asmenybė apimanti daugiau nei vieną amplua. Jis - dainininkas, dainų kūrėjas, dirigentas, chorų vadovas, artistas, kalbėtojas, verslininkas, humanistas...
Muzikos industrijoje debiutavęs 1993 m. per savo karjerą jis tapo tikru Gospel muzikos revoliucionieriumi, tiesiančiu tiltus tarp tikinčiųjų bendruomenės ir plačiosios visuomenės.
Pelnęs net virš 80 įvairių prestižinių apdovanojimų, tokių kaip Grammy, Dove, American Music ir kitų, pardavęs milijonus savo albumų, Kirk Franklin didžiausiu savo pasiekimu laiko buvimą vyru savo žmonai Tammy ir tėvu keturiems savo vaikams.
Ladysmith Black Mambazo yra Pietų Afrikos Respublikos vyrų chorinė grupė, kuri dainuoja tradiciniais Zulu - šalies didžiausios etninės grupės vokaliniais stiliais: mbube ir isicathamiya.
1960m. grupę subūrė ir suformavo Joseph Shabalala. Po daugiau nei penkesdešimties metų vadovavimo 2014m. jis pasitraukė ir grupę pavedė savo sūnums, kurių tarp Ladysmith Black Mambazo vyrų šiuo metu yra net keturi.
Šie pietų afrikiečiai net 19 kartų buvo nominuoti Grammy apdovanojimuose, 4 kartus šiuos apdovanojimus laimėjo. Dažniausiai ši grupė figūruoja Pasaulio muzikos (World music) kategorijoje.
Ladysmith Black Mambazo savo muzika visada siekė skleisti taikos, meilės ir darnos tarp žmonių žinią, o kai Joseph Shabalala atsivertė į krikščionybę 1976m., krikščioniški tekstai tapo neatsiejama jų muzikos dalimi.
Grupės pavadinimo reikšmė išsišifruoja šitaip: Ladysmith yra gimtasis Joseph Shabalala šeimos miestas Pietų Afrikos rytuose; žodis Black [juodas] pavadinime reiškia juodąjį jautį - stipriausią vietinių fermų gyvulį; o Mambazo zulu kalba reiškia kirvį, kuris simbolizuoja jų balsų aštrumą ta prasme, kad skynėsi arba, kitaip sakant, kapojo pirmąsias vietas chorų varžybose. Taigi - Ladysmith Black Mambazo.
Lauren Daigle - dainininkė, dainų kūrėja iš JAV.
2015m. Dove apdovanojimuose ji laimėjo metų debiuto apdovanojimą; jos daina "How can it be" laimėjo metų dainos apdovanojimą, o albumas tokiu pačiu pavadinimu - "How can it be" buvo nominuotas geriausio šiuolaikinės krikščioniškos muzikos albumo kategorijoje prestižiniuose Grammy apdovanojimuose.
Būdama penkiolikos metų ji pradėjo dainuoti bažnyčios chore, aštuoniolikos jau pati vedė bendruomenę giesme per pamaldas.
Lauren Daigle išbandė savo jėgas labai ryškiame American Idol šou.
Livre' - vokalinis ansamblis, kurį sudaro 5 nariai: Ajanee Hambrick, Ariel Malloy, Malik Spence, Kenneth Williams ir Richard Tolber. Visų jų šaknys yra Brukline, Niujorke.
Tai modernaus šiuolaikiško, o taip pat ir tradicinio gospel skambesio kolektyvas.
Juos pastebėjo garsioji vokalistė ir pianistė iš Niujorko - Alicia Keys ir jos vadybininkas Jeff Robinson. Nuo tada gan greitai ansamblis pasirašė sutartis su  Glory2Glory Records/PRODIGY Entertainment Group.
Grupės pavadinimas Livre' portugališkai reiškia laisvė.
Love & the Outcome - vyro ir žmonos duetas, kuriantis ir atliekantis šiuolaikinę krikščionišką pop muziką.
Dainininkė, dainų autorė Jodi King ir jos sutuoktinis dainininkas ir bosistas Chris Rademaker abu yra iš Kanados miesto Vinipego.
Pirmasis jų albumas, išleistas 2013 m.,  Love & the Outcome susilaukė didelės sėkmės tarp kritikų ir klausytojų.
Mandisa, kurios pilnas vardas yra Mandisa Lynn Hundley, kolegijoje studijavo džiazo vokalą, paskui universitete vokalinį atlikimą.
Jos kaip dainininkės gyvenime svarbus biografijos įrašas yra tas, kad ji dalyvavo žymiajame American Idol šou, kur užėmė devintąją vietą.
2013m. jos albumas "Overcomer" Grammy apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu metų albumu šiuolaikinės krikščioniškosios muzikos kategorijoje.
Martin Smith - dainininkas, gitaristas, dainų kūrėjas, prodiuseris iš Didžiosios Britanijos.
Buvęs labai ryškios ir įtakingos šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupės Delirious? lyderis. Šiai grupei paskelbus apie savo veiklos sustabdymą 2009 m., Martin Smith pradėjo savo solinę karjerą.
Kartu su žmona Anna, su kuria susilaukė šešių vaikų, įkūrė labdaringą organizaciją CompassionArt.
Matt Maher - atlikėjas, dainų kūrėjas, šlovinimo lyderis. Kanadietis gyvenantis JAV. Arizonos universitete jis studijavo džiazo fortepijoną. Matt Maher yra praktikuojantis katalikas.
Aktyvią savo krikščioniškos muzikos karjerą pradėjo 2000m.
Trys jo albumai buvo patekę į billboard top 25.
2015m. Dove apdovanojimuose buvo pripažintas metų dainų kūrėju.

Matt Redman - šlovinimo lyderis, dainininkas, dainų kūrėjas ir knygų autorius iš Didžiosios Britanijos.
Pradėjo šlovinti kaip muzikantas nuo 1993 m.
Jis yra vienas iš dvasinio jaunimo judėjimo Soul Survivor įkūrėjų, taip pat bendradarbiauja su bičiulio, taip pat ryškios krikščioniškos muzikos asmenybės - Martin Smith įkurta labdaringa organizacija Compassionart.
Sukurė ar bendradarbiavo kuriant tokias populiarias giesmes kaip "Blessed Be Your Name", "Our God", "Twenty Seven Million", "10,000 reasons (Bless The Lord)" ir daugelį kitų.
Matt Redman pelnė Grammy, Dove apdovanojimų. 
Matthew Joseph West - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjas, dainų kūrėjas, aktorius iš JAV. 
Vidurinėje mokykloje Matthew West buvo beisbolo žvaigždė. Jis planavo ir tikėjosi studijuoti koledže siekiant sporto aukštumų. Tačiau viskas pasisuko kitaip - studijavo muziką, kūrė ir įrašinėjo dainas. Muzikos kūrėjo talentas pasireiškė ir tuo, kad Matthew būdavo samdomas kaip kompozitorius kitiems atlikėjams.
MercyMe - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupė iš Edmondo miesto, Oklahomos valstijos, JAV.
Grupės lyderis, vokalistas - Bart Millard; būgnais ir perkusija groja Robby Shaffer; bosine gitara ir klavišiniais - Nathan Cochran; gitara, klavišiniais - Michael Scheuchzer; gitara - Barry Graul.
Ši veteranų grupė susiformavo dar 1994 m. ir per savo muzikinę karjerą pelnė daug apdovanojimų, nominacijų prestižiniuose Grammy ar Dove apdovanojimuose, grupės albumai parduoti auksiniais ir platininias tiražais.
Micah Tyler - krikščioniško pop atlikėjas, dainų autorius iš Teksaso, JAV.
Jis pradėjo savo muzikinę karjerą gana radikaliai: kartą nusprendė parduoti pusę to, ką turi bei su visa šeima - žmona ir trim vaikais - išsikraustyti į nedidelį vagonėlį ir keliati po visą regioną atliekant savo kūrybos dainas. Toks sprendimas pasiteisino, nes dabar Micah yra klausomas ir mėgstamas šiuolaikinės populiariosios krikščioniškos muzikos atlikėjas.
Michael Patrick "Paddy" Kelly - dainininkas, muzikantas ir kompozitorius kilęs iš Airijos.
Didžiulę šlovę patyrė būdamas praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje labai populiarios grupės "The Kelly Family" nariu.
Michael Patrick Kelly buvo sustabdęs savo muzikinę karjerą ir pasitraukė į šv. Jono kongregacijos katalikų vienuolyną Prancūzijoje. Praleidęs jame šešerius metus, 2011 m. grįžo į muzikanto kelią.
Michael W. Smith yra tikras šiuolaikinės krikščioniškos muzikos "banginis", daug metų kūręs ir atlikęs giesmes, kurios buvo verčiamos ir giedamos visame pasaulyje. Nemažai Michael W.Smith giesmių yra išverstų ir į lietuvių kalbą.
Michael W.Smith yra pardavęs per 18 milijonų albumų, triskart Grammy apdovanojimo laimėtojas, gavo American Music Award apdovanojimą, net 45 Dove apdovanojimus, apdovanotas "Golden Note" už pasiekimus kompozicijos - dainų kūrimo srityje, įtakingų komisijų įvardintas kaip šiuolaikinės krikščioniškos muzikos vienas iš kertinių asmenų padaręs šiam žanrui didelę įtaką, 31 kartą buvo įvairių topų pirmoje vietoje su savo kūriniais.
Natalie Grant yra patyrusi, jau nuo 1999 m. savo dainininkės karjerą tęsianti atlikėja, dainų kūrėja, išleidusi nemažai albumų, Dove apdovanojimų laimėtoja, rinkta geriausia metų vokaliste, Grammy apdovanojimų nominantė.
Pati Natalie Grant savo mėgstamiausius titulus įvardina taip: žmona ir mama. Ji su vyru augina tris vaikus.
Nathanaiel Bassey - gospel muzikos atlikėjas iš Nigerijos, Lagoso miesto.
Jis kuria, dainuoja, yra šlovinimo lyderis bei puikiai groja trimitu.
Nathanaiel Bassey muzika atliekama tiek anglų, tiek vietinėmis Nigerijos kalbomis.
Krikščioniško roko grupę NEDTOBREATHE sudaro keturi muzikantai iš Šiaurės Karolinos - du broliai ir draugai. 
Pagrindinis grupės vokalistas Bear Rinehart, gitaristas Bo Rinehart, bosistas Seth Bolt ir klavišais grojantis Josh Lovelace.
Šios grupės ketvertas buvo draugai nuo pat ikimokyklinio amžiaus ir augo kartu. Būdami paaugliai pradėjo mokytis groti įvairiais instrumentais ir viskas išaugo į tai, kad dabar jie - populiari grupė, kurianti ir įrašinėjanti krikščionišką muziką.
Newsboys - krikščioniško roko grupė iš Austarlijos. 1985 m. ji susibūrė Mooloolaba mieste.
Nuo gyvavimo pradžios grupės sudėtis keitėsi. Newsboys veikla sąlyginai skirstoma į tris laikotarpius, siejamus su grupės lyderiais. Pirmasis vedlys buvo John James, po jo - Peter Furler, o šiuo metu pagrindinis vokalistas yra Michael Tait, anksčiau priklausęs žymiam krikščioniškos muzikos trio DC Talk. Dabar Newsboys grupėje klavišais ir bosu groja Jeff Frankenstein, būgnais ir perkusija - Duncan Phillips, gitara - Jody Davis.

People & Songs - tai kūrybingų, skirtingų menininkų bendruomenė, kuri siekia bendro tikslo - naudoti savo talents didesnei Dievo garbei. Ji vienyja atlikėjus, kūrėjus, įvairių krypčių muzikantus iš kelių Jungtinių Amerikos Valstijų miestų. People & Songs yra per dvidešimt narių, kurių indėlis sukuria platų grupės skambesį, apimantį įvairius žanrus:  Worship, Folk, Country, Southern Soul, Gospel, Pop.

Rend Collective - grupė iš Šiaurės Airijos, susikūrusi 2007 m.
Jie groja folk-rock stiliaus krikščionišką šlovinimo muziką.
Rivers and Robots - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupė iš Salford miesto, Anglijoje.
Pagrindinis vokalistas, grupės lyderis Jonathan Ogden subūrė kolektyvą 2010 m. Prie jo prisijungė bosistas Nathan Stirling, būgnininkas Kelani Koyejo, kurį 2017 m. pakeitė Celab Choo ir gitaristas David Hailes, kurį 2018 m. pakeitė Philip Shibata. 
Pavadinimas, reiškiantis "upės ir robotai", kilo dėl jau pirmuosiuose įrašuose naudotų akustinių bei elektroninių instrumentų junginio.
Ryan Stevenson yra žinomas krikščioniškos muzikos atlikėjas Amerikoje.
Gitaristas, dainų kūrėjas savo muzikinę karjerą pradėjo 2003m.
Ryan kartu su žmona augina du sūnus, jis yra aktyvus protestantiškos bažnyčios Vertical Church Amerikoje šlovinimo tarnystės narys. 
Sidewalk Prophets - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupė iš Nešvilio miesto, Tesesio valstijos, JAV.
2003 m. grupę subūrė vokalistas Dave Frey ir gitaristas  Ben McDonald.
2010 m. jie pelnė Dove metų Naujos grupės apdovanojimą.
Sinach, kurios tikrasis vadas Osinachi James, yra Gospel muzikos atlikėja, dainininkė, dainų kūrėja iš Nigerijos.
Per nuo 1994 m. prasidėjusią muzikantės karjerą Sinach yra pelniusi daugybę įvairių apdovanojimų, dainavusi daugelyje šalių ir išleidusi populiarių dainų, tokių kaip "Way Maker", "I Know Who I Am", "The Name of Jesus" ir kt.
Skillet - tai amerikiečių krikščioniško roko grupė iš Memfio miesto, Tenesio valstijos.
Kolektyvas susibūrė 1996 m. ir jo atliekamos muzikos stilius buvo priskiriamas prie sunkiojo roko šakų.
Grupėje bosine gitara groja jos lyderis ir pagrindinis vokalistas John Cooper, jo žmona Korey Cooper atlieka pritariančiosios vokalistės partijas, taip pat groja gitara ir klavišiniais, o šiems sutuoktiniams būgnais akomponuoja Jen Ledger bei soline gitara pritaria Seth Morrison.
Brolis Stan Fortuna - katalikų kunigas ir pranciškonų vienuolijos atšakos vienuolis iš Niujorko, JAV. Šis itališkų ir graikiškų šaknų turintis muzikantas yra profesionalus bosinės gitaros virtuozas, vokalistas, studijavęs džiazą su tokia Amerikos improvizacinės muzikos legenda kaip Lennie Tristano. Prieš atsivertimą į krikščionybę Stan Fortuna koncertavo prestižinėse Niujorko ir aplinkinių valstijų salėse su daugeliu įvairių džiazo muzikantų.
1990 m. būdamas trisdešimt trejų Stan Fortuna gavo kunigystės šventimus, o prieš tai studijuodamas seminarijoje tarnavo Harleme, kur betarpiškai susidūrė ir susižavėjo hip-hop muzika bei jos improvizacine prigimtimi. Nuo tol, su bendruomenės palaikymu, ir šis stilius yra muzikanto neatskiriama išraiškos forma ir įrankis, kurį kunigas naudoja evangelizuodamas visuomenės paribiuose bei keliaudamas pamokslauti, koncertuoti, aukoti šv. Mišių po visą pasaulį.
Su jaunystės kolegomis būgnininku Peter Scattaretico ir gitaristu Peter Prisco Stan Foruna yra įkūrę džiazo trio Scola Tristano, su kuriuo, kiek laikas leidžia, kunigas groja iki šiol.

T-Bone - Rene Francisco Sotomayor slapyvardis. Šis krikščionių reperis, gimęs 1973 m. tėvo iš Nikaragvos ir motinos iš Salvadoro šeimoje, yra ne tik iš leidęs keliolika muzikos albumų, bet ir nusifilmavęs keliuose filmuose. T-Bone atlieka repo, hip-hopo, Gospel, roko stiliaus muziką. Jo kūriniai pelnė ne vieną Amerikos Grammy ir Dove apdovanojimą.

Roger Schutz jaunystėje apsistojo Taize kaimelyje Prancūzijoje, kuris II-ojo pasaulinio karo metais buvo prie demarkacijos linijos -  patogi vieta priimti pabėgėliams, taip pat ir žydams. Po karo brolis Roger grįžęs į Taize pradėjo vienuolišką bendruomenę, kuri padėjo rūpintis ir po karo likusiais našlaičiais. Pamažu ši vieta tapo jaunimo traukos centru iš viso pasaulio, iš visų krikščioniškų denominacijų. Taize bendruomenė žinoma ir dėl ypatingų savo giesmių, kurias sudaro keletas ilgai kartojamų žodžių. Tai labai senas maldos būdas, kuriam galima priskirti, pavyzdžiui, "Sveika, Marija" Vakarų arba Jėzaus maldą Rytų Bažnyčiose. Galutinė kiekvienos giesmės versija išleidžiama tik po ilgo kompozitorių ir autorių darbo laikotarpio, kuris remiasi maldos patirtimi Taizé. 

Tauren Wells, gimęs 1986 m., yra amerikiečių krikščioniško roko ir popso muzikantas, anksčiau dainavęs Royal Tailor krikščioniškoje grupėje, pelniusioje Grammy ir Dove apdovanojimų. Wells'as kartu su žmona įsteigė privačią muzikos akademiją Prisma Worship Arts School.

Tai šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupė iš JAV, Floridos, veikianti nuo 2000 metų. Jos pavadinimas susijęs su universiteto, kurio studentai suformavo šią grupę, adresu. Grupės lyderis, Mike Donehey, joje nuo pat pradžių. Su juo kartu groja dar 2 atlikėjai. Grupė išleido apie 10 albumų, pelnė apdovanojimų. Ji taip pat įsitraukusi į paramą vaikų skurdo mažinimui.

Tai bliuzo / improvizuojamojo roko muzikos grupė iš Amerikos. Po 14 metų savo veiklos, 2015 m. grupė išleido pirmąjį ir vienintelį albumą "Soul Food".

Semiantis įkvėpimo iš Lynyrd Skynyrd pietetiško roko bei kitų atlikėjų, tokių kaip U2 ir Rich Mullins, grupę Third Day įkūrė vokalistas Mac Powell ir akustine gitara grojantis Mark Lee. Prisijungus kitiems nariams, grupė debiutavo 1996 m. išleisdama pirmąjį albumą. 2018 m. grupė paskelbė apie savo veiklos pabaigą ir surengė atsisveikinimo turą, išsiplėtusį iki 20 koncertų.

TobyMac - Toby McKeehan, augdamas Šiaurės Virdžinijos priemiesčiuose, šalia Vašingtono, tiesiog įsimylėjo repo muziką. XX a. 9-jame dešimtmetyje, studijuodamas Liberty universitete, kartu su dviem draugais įkūrė krikščioniškos popmuzikos grupę dc Talk, grojusią roko ir repo stiliaus muziką, laimėjusią Grammy apdovanojimų. Grupei suirus 1999 m., Toby pradėjo solo karjerą ir 2001 m. išleido pirmąjį albumą "Momentum". TobyMac albumai pelnė Dove ir Grammy apdovanojimų, papuolė į populiariausios krikščioniškos muzikos Top20.

Dainininkas ir dainų kūrėjas, šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir Gospel atlikėjas Travis Greene savo kūryboje naudoja įvairius muzikos žanrus. Muziką pradėjo kurti po savo tėčio mirties. Jam pačiam vaikystėje iškritus iš 4 aukšto, gydytojai buvo sakę, kad jis neišgyvens. Jis debiutavo 2007 metais su albumu The More. 2015 m. albumas pateko tarp populiariausių Gospel albumų, o singlas "Made a Way" 13 savaičių išbuvo Hot Gospel Songs 1 vietoje. Travis Greene taip pat tarnauja kaip jaunimo pastorius ir šlovinimo vadovas.

 

"United Pursuit" (lietuviškai - "Vieningas Siekimas") grupė kilusi iš Tenesio valstijos, JAV, groja šiuolaikišką, tačiau liaudiško stiliaus įkvėptą krikščioniško šlovinimo muziką.

Grupę sudaro visa eilė dainininkų, autorių ir instrumentalistų.

Grupės veikla prasidėjo 2006 m., kai keli draugai nusipirko namą, siekdami kartu gyventi ir kurti muziką. Per tą laiką jie labai užaugo, savo name atliko daug įrašų sesijų.

Vertical Worship, anksčiau žinoma kaip Vertical Church Band, yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupė iš Čikagos, pradėjusi kurti 2012 m. Tais metais išleistas albumas pateko į Billboard krikščioniškų albumų dešimtuką. Šiuo metu grupę sudaro apie 10 narių - šlovinimo lyderių ir instrumentalistų. Savo kūryba jie siekia šlovinti įvykusius didžius Dievo darbus istorijoje.

Ši pripažinta airių amerikiečių grupė susikūrė iš 4 draugų būrelio, tikinčio, kad įmanoma pakeisti pasaulį. Jie susitapatina su visuomenės užribyje esančiais ir jiems skiria savo muziką, stengiasi savo kūryba perteikti tiesą su meile. 2020 m. albumas "Power" buvo perklausomas milijonus kartų, gavo įvairių nominacijų ir pateko į krikščioniškų "topų" dešimtukus.

Esame draugų grupė, kurią vienija meilė Dievui ir meilė muzikai. Viskas prasidėjo nuo svajonės matyti Afrikos tautas perkeičiamas kasdienio šlovinimo kiekviena kalba. Pamažu tai tampa realybe. Mes sakome, kad esame ne grupė, bet judėjimas, kuriame leidžiame Dievui mus judinti ir vesti. Trokštame, ne kad mūsų vardai, ne ne giesmės būtų prisimenamos, bet kad žmonės atmintų aukoti Dievui šlovinimo auką. Ne todėl, kad būtų talentingi muzikantai, bet tiesiog todėl, kad yra Tėvo sūnūs ir dukterys.

Vyras, tėvas, atlikėjas, dainų autorius, šlovinimo vadovas ir Grammy apdovanojimo laureatas ("Chain Breaker" - geriausias šiuolaikinės krikščioniškos muzikos albumas). Jo giesmės yra Dievo atpirkimo asmeniniame gyvenime apmąstymo vaisius. Pavyzdžiui, single "Chain Breaker" jis liudija apie iš Viešpaties gautą vidinę laisvę.