Angelė Joknytė - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos Lietuvoje klasikė. Ši dainininkė, dainų bei giesmių autorė, gitaristė pirmąjį savo albumą išleido dar 1996 m. Per ilgą kūrybos laiką Angelės giesmės tapo populiarios, mėgstamos, dažnai ir plačiai giedamos bažnyčiose. Šios kūrėjos muzikoje vyrauja stilių, instrumentuotės įvairovė, tekstai ir aranžuotės kreipia į maldą, Dievo garbinimą ir šlovinimą.

Lietuvos policijos darbuotojų choras Vadovas Eimantas Anskaitis - 2015 m. sausio mėnesį įvyko pirmasis choro pasirodymas Vilniaus AVPK 6 PK pareigūnams. - 2015 m. balandžio 26 d. Šv. Ignoto bažnyčioje kartu su policijos kapelionu Algirdu Toliatu, B. Dvariono muzikos mokyklos auklėtiniais ir kitais mūsų choro draugais pristatėme kompaktinę plokštelę "Angelų sargų giesmės".

Arnoldas Jalianiauskas - aktorius, režisierius, kompozitorius, dainų ir giesmių atlikėjas. Gimė 1975 m. Panevėžyje.
Arnoldas yra Laisvųjų Krikščionių Bažnyčios narys, kurioje atlieka šlovinimo tarnystę.

Artūras Chalikovas - žinomas džiazo muzikantas, kompozitorius, gitaros virtuozas, grojęs su bene žymiausiais Lietuvos džiazo atlikėjais, kolektyvais. Jis taip pat yra pedagogas, įkūręs muzikos mokyklą "Gloria". Ryškūs Artūro Chalikovo darbai - muzika sukurta Šventojo Rašto Psalmynui, taip pat Giesmių Giesmės knygai.

Arūnas Raudonius - dainų bei giesmių autorius, atlikėjas. Šis bardas, puikiai grojantis gitara, yra tikras žemaitis, savo kūryboje žavintis nuoširdumu, atvirumu, stipriu balsu. Arūnas dažnai savo giesmes atlieka kartu su žmona Lina, su kuria užaugino keturis vaikus.

Bažnyčia "Tikėjimo žodis" susikūrė 1988 m. spalio 2 d. Vilniuje. Tada apie dvidešimt krikščionių iš skirtingų bažnyčių (sekmininkų, evangelikų-baptistų ir katalikų-charizmininkų) susibūrė į vieną Bažnyčią. 2018 m. sausio 13 d. vykusio pastorių ir vyresniųjų susirinkimo (Sinodo) sprendimu Bendrijos pavadinimas pakeistas į Lietuvos evangelinių bažnyčių bendriją, kuri šiandien vienija apie 30 bažnyčių ir bendruomenių. Siekiant Bendrijos tikslo - pažinti Kristų ir šį pažinimą perduoti kitiems, Bendrijoje veikia įvairios tarnystės, susijusios su Dievo žodžio sklaida, taip pat ir šlovinimo tarnystė.

Beno Ulevičiaus ir Zigmo Nagio dueto bardiška muzika yra romantiškai rami ir lyrška, tačiau taip pat turinti ir roko prieskonių. Šie du muzikantai savo atliktais įrašais padarė didelę įtaką ištisai kartai, kuri pati aktyviai skleidė jų giesmes bažnyčiose, stovyklose, bendruomenėse... 1995 ir 1998 m. pasirodė dvi Beno ir Zigmo kasetės, kuriose įrašytos giesmės 2007 m. buvo pakartotinai išleistos rinkinyje "Kiekviena diena".

Chebra - jaunų vaikinų būrys iš Kauno bei Babtų. Šią energingą, jaunatvišką, ekspresyvią grupę subūrė tikybos mokytojas Mantvydas, pats grojantis Chebroje. Patys jaunuoliai sako, kad kuria ir atlieka muziką, atitinkančią gyvenimą, kurį jie stengiasi gyventi - krikščionišką. Grupės kūriniai - repo, roko, hip-hop ir pop stilių junginys su atitinkamų subkultūrų išraiška.

Užaugusi krikščioniškoje šeimoje ir nuolat buvusi muzikos apsuptyje, Gabrielė Gvazdikaitė nuo 2008 m. giedojo Kauno Laisvųjų Krikščionių bei Kauno Krikščionių bažnyčiose. Bendradarbiaudama su daugeliu muzikantų 2017 m. birželio mėn. Gabrielė išleido debiutinį savo albumą. Oficialus atlikėjos tinklapis www.gabrielegvazdikaite.lt

"Gyvai" - bene žymiausia Lietuvos krikščioniško roko grupė, kuri savo aktyvią veiklą vykdė daugiau nei dešimtmetį (2001-2013 m.).
Išleido 4 albumus, nufilmavo 3 vaizdo klipus, dalyvavo ir buvo apdovanoti įvairiuose alternatyviosios muzikos konkursuose, ar festivaliuose. Grupės nariai iki šiol muzikuoja kituose projektuose su įvairiais kolektyvais.

Katalikų bendruomenės "Gyvieji akmenys" nariai gyvendami savo charizma, liudydami savo tikėjimą, gyvendami savo pašaukimu, susirinkimuose meldžiasi įvairiomis formomis, o malda giedant yra labai svarbi jų bendruomenės gyvenime. Jų giedamų giesmių galime klausytis išleistuose rinkiniuose.

Šlovinimo grupė Ichthus savo veiklą pradėjo 2007 m. Jų "namai" - Vilniaus Bernardinų parapija, kurioje Ichthus tarnauja giedodami liturgijoje, rengdami giesmių vakarus, dalindamiesi savo talentais ir būdami bendruomenės nariai. Ši grupė grojo daugelyje didelių iškilmių metu visos Lietuvos mastu ir ne tik. Oficialus tinklapis - www.ichthus.lt

Tai jungtinė krikščionių menininkų komanda iš Miesto Bažnyčios Klaipėdoje ir Vilniuje, Kauno evangelinės bažnyčios, Vilniaus evangelinės bažnyčios ir Klaipėdos Evangelijos bažnyčios.

Dostojevskio žodžiai: „Žmonija gali gyventi be mokslo, gali gyventi be duonos, tačiau negali gyventi be grožio, nes tada nieko nebebūtų galima padaryti pasauliui.“ Grožis trikdo, tačiau per tai primena mums galutinę paskirtį, grąžina į kelią, pripildo naujos vilties, suteikia drąsos iki galo išgyventi nepakartojamą egzistencijos dovaną.

Grupės misija: skleisti Evangelijos grožį per muzikos meną.

"Iš nieko" - Dariaus Žukausko bei Justinos Mikulytės-Žukauskienės  - vyro ir žmonos tandemas, kuriantis šiuolaikines krikščioniškas giesmes. Jų kūriniai pilni šviesaus nuoširdumo, gilios ir, tuo pačiu, paprastos maldos. Daugelis bendruomenių plačiai gieda Iš nieko giesmes, kelios buvo aranžuotos ir atlikos didelių renginių, iškilmių metu.

"JAMM" - tai giesmės Jam - Viešpačiui, kurias atlieka keturi šį įvardį pavadinime šifruojantys muzikantai iš Telšių miesto Evangelijos bažnyčios: vokalistė Jolanta, Aloyzas, grojantis mušamaisiais, gitaristas Marius, taip pat pritariantis savo vokalu ir pritariančioji vokalistė bei klavišininkė Margarita.

Pasaulio Jaunimo Dienos (PJD) ir Lietuvos Jaunimo Dienos (LJD) - tai periodiškai vykstantys masiniai katalikiški renginiai, kuriuose susiburiantis jaunimas turi progą švęsti savo tikėjimą, ieškoti ir dalintis juo. Kiekvienų jaunimo dienų himnai - tai ypatingi kūriniai, kurie atskleidžia tam tikrą tematiką, turi stiprią vienyjančią jėgą. Jaunimo dienų kulminacijos metu kartu giedančių žmonių skaičius gali siekti net kelis milijonus, todėl tiek dalyviams, tiek klausytojams bei stebėtojams šie kūriniai palieka neišdildomus įspūdžius.

“Juoda Balta” kuria krikščionišką kultūrą. “Juoda Balta” tikslas – pasidalinti savo Tikėjimo patirtimi, prikelti, pažadinti tikinčio ir netikinčio žmogaus dvasią ir sielą. Kun. Kastytis ir Edgaras pirmą kartą susitiko Jonavoje viename renginyje apie 2003 m., kur ir išgirdo vienas kito atliekamą repą. 2004 m. sukūrė pirmą bendrą kūrinį, pavadinimu „Juoda Balta“ ir nuo tų metų dainuoja kartu. Grupei vardas „Juoda Balta“ buvo suteiktas tik 2008 m., kai jie debiutavo VII – ajame Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalyje SIELOS 2008 Panevėžyje. Grupė yra koncertavusi visur, kur kviečia, pradedant bažnyčiomis ir baigiant naktiniais klubais.

Krikščioniškos muzikos grupė "Kalvos" yra iš Vilniaus Kalvarijų parapijos, kurioje gieda sekmadieniais per šv. Mišias, šlovinimo giesmėmis vakaruose, adoracijose ir kitokiuose bendruomenės įvykiuose. Grupė savo veiklą pradėjo 2008 m. ir per savo gyvavimo laikotarpį jau spėjo apvažiuoti nemažai Lietuvos miestų ir miestelių savo atliekama muzika garbindami Dievą.

„Tegu Tau, Aukščiausias, mano muzika skamba“ – tai pirmasis Kauno Petrašiūnų Šv. Vincento Pauliečio parapijos kapucinų jaunimo kompaktinis diskas, augintas ir lauktas beveik 15 metų.

Daugelio giesmių muzikos autoriai yra patys atlikėjai, tekstai – iš Šv. Rašto, šv. Pranciškaus ir šv. Teresėlės. Dalis kitų autorių giesmių aranžuotos jaunimo – tai taip pat jų kūrybos dalelė. 

Pranciškonų vienuolija Lietuvoje atliko ir atlieka svarbų vaidmenį suburdama bei palaikydama jaunimo grupes, skleisdama maldos ir evangelizacijos formas pasitelkiant šiuolaikinę populiarąją muziką. Muzikantai pranciškoniškoje aplinkoje buvo daugelio projektų pradininkai, iniciatoriai. Vienas iš lietuviškų pranciškoniškų centrų - Kretinga - pasižymi giliomis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos tradicijomis.

Kunigas Egidijus Arnašius (g. 1968) nuo 2005 m. yra lietuvių katalikų misijos Airijoje kapelionas. 1993–1994 metais Linkuvos gimnazijoje jis dirbo muzikos mokytoju, tuo pat metu mokėsi kunigų seminarijoje. Pirmas iš Lietuvos kunigų išleido savo kūrybos kompaktinį diską „Iš tavo rankų“ (1998 m.). 2009 m. Egidijus Arnašius buvo apdovanotas Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklu "Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė".

Esame evangelinė bažnyčia - tikėjimo bendruomenė, kuriama iš žmonių, kurie atsiliepia į Dievo kvietimą.

Bažnyčia - tai ne pastatas, o žmonės, kurie tiki Jėzumi Kristumi. 

Miesto Bažnyčia buvo įkurta 1997 m. Klaipėdoje. Nuo 2016 m. taip pat ir Vilniuje. 

Rasa Lapienė, dažnai vadinama pseudonimu "Pienė" - giesmių bei dainų autorė ir atlikėja iš Kretingos. Ši pedagogė chorvedė, socialinė darbuotoja muzikuoti pradėjo su grupe "Bitė". Ji yra sukūrusi daugiau, nei 100 giesmių, nemažai iš jų galime pamatyti giesmynuose ar išgirsti giedant bendruomenėse. Rasa Pienė muzikinėje veikloje bendradarbiauja su Angele Joknyte, broliais pranciškonais, muzikantais iš savo artimos draugų aplinkos.

Roberta Grigaitė ne tik atlieka žinomas garsių šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grandų, tokių kaip Hillsong, Matt Redman, Jesus Culture ir kt. giesmes, bet ir pati kuria savąsias. Jos balsas ir grojimas gitara skamba švelniai, paprastai ir šviesiai. Ši klaipėdietė mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje.

Rokoko - tai vaikų ir jaunimo vokalo studija įsikūrusi Šiauliuose dar 1987 m.

Nuo pat pradžių jai vadovauja Rasa Kauneckaitė, kuri yra ir išleistų albumų muzikos autorė.

Rokoko dalyvauja įvairiuose renginiuose, konkursuose, festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, ne vieną kartą yra pelniusi laureato vardą.

Penkis dekanatus apimančios - Šiaulių vyskupijos choro giesmių įrašuose girdime šiuolaikinės populiariosios krikščioniškos muzikos aranžuotes, vokalo partijas atlieka tiek vaikai, tiek suaugę, panaudotos įvairių instrumentų partijos.

Svajūnas Cibulskij yra bažnyčios Eklezija (Ekklesia.lt), veikiančios šešiuose Lietuvos miestuose, atstovas.
Jis yra šlovinimo lyderis ir pamokslininkas tarnaujantis bažnyčios susibūrimuose.